Lifestyle

У Києві може з’явитись перший інтерактивний музей науки та техніки

У Києві може з’явитись перший інтерактивний музей науки та техніки

У Києві планують відкрити перший музей науки та техніки з інтерактивними експонатами.

Про це повідомляє “Репортер”.

“Ми вважаємо, що буде попит на такі теми, як фізика, космічна тема, може бути актуальною, тема агротехнологій і всього, що пов’язано з живою природою” – розповів директор національного комплексу “Експоцентр України” Євген Мушкін.

Музей розташовуватиметься в першому павільйоні “Експоцентру Україна”, а позаду нього побудують ще один новий павільйон, щоб вмістити всі експонати. Наразі організатори шукають гроші на спорудження такого музею, їм необхідно – 17 млн євро.

“У консервативному підході, коли його відвідуватимуть щонайменше 500-600 тисяч людей на рік, тобто це менше, ніж відвідують аквапарки, а фактично, буде відвідувати більше. Окупність проекту, в євро, менш як шість років”, – зазначив Мушкін.

Зазначається, що максимальна ціна квитка для дорослого вартуватиме 180 гривень.

Нагадаємо, музей лемківської культури в Польщі з лютого знову приймає відвідувачів.

Нагадаємо, музей новин в американській столиці Вашингтон закриють до кінця 2019 року через нерентабельність. 

На початку січня в Нью-Йорку відкрився перший у США Музей шпигунства КДБ.

Раніше, державний музей авіації ім. Олега Антонова, розташований в столиці України, місті Київ, увійшов до двадцятки кращих світу.

Нагадаємо, в Чикаго, США, відкрили перший у світі Instagram-музей.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.