У Києві об’єднають Центральний і Приміській вокзали: як виглядатиме транспортний вузол після реконструкції
Площу, навколо Центрального залізничного вокзалу Києва планується розширити для пішохідного простору та оптимізувати доступ до громадського транспорту.
Про це у Facebook повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
“Наступним (кроком) має стати об’єднання Приміського і Центрального вокзалів у єдиний вокзальний комплекс – це зручніше і простіше, ніж той формат, який маємо зараз. Важливо, щоб цей комплекс був інтегрований у систему міського громадського транспорту. Не менш важливо, щоб проект, який нині напрацьовується, враховував особливості роботи громадського транспорту, транспортних розв’язок та пішохідних переходів біля вокзалу», – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.
Він висловив переконання, що спільними зусиллями структур державного та місцевого рівня на об’єкті вдасться навести лад.
“Проект КМДА щодо реконструкції зараз на стадії експертизи. Затягувати з реалізацією не будемо, плануємо початок робіт цьогоріч вже з липня”, – зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.
Раніше в ефірі “Прямого” міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що у 2019 році буде повністю відремонтовано трасу М-05 Київ-Одеса.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.