У Києві планують запустити швидкісний транспорт на Троєщину

У Києві планують запустити швидкісний транспорт на Троєщину

Столична влада співпрацює зі Світовим банком щодо розробки системи швидкісного громадського транспорту для здійснення масових перевезень. Зокрема, йдеться про перший такий коридор (маршрут) на Троєщину.

Про це повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

“Сьогодні ми співпрацюємо щодо розробки системи швидкісного вуличного транспорту для здійснення масових перевезень. Перший такий коридор ми плануємо запустити на Лівий берег – Троєщину”, – сказав Кличко.

Він також подякував директору Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Сату Кахконен за підтримку, яку місто останні роки отримує від банку, та ефективну співпрацю.

Планується, що основним донором інвестиції має стати Міжнародна фінансова корпорація.

“Міжнародна фінансова корпорація може також надавати кредити безпосередньо вашому місту”, – у свою чергу запевнив голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пелмар.

Нагадаємо, Укрзалізниця вирішила показати зовнішній вигляд швидкісної електрички в аеропорт Бориспіль, яка повинна бути запущена до кінця року.

Раніше “Прямий” повідомляв, що вартість квитка прямого залізничного сполучення між головним вокзалом столиці та аеропортом “Бориспіль” становитиме 80 гривень.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.