У Києві почалася смолоскипна хода на честь 111 річниці з дня народження Степана Бандери: фото
У Києві сьогодні, 1 січня, відбувається смолоскипна хода на честь 111 річниці з дня народження провідника ОУН та ідеолога українського націоналістичного руху Степана Бандери.
Про це повідомляють користувачі соцмереж, зокрема, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян у Facebook.
“Перший мітинг-хода Марка. На честь 111-ї річниці від народження Степана Бандера. Україна понад усе! Слава Героям!”, – написав він і розмістив фото з сином на ході.




Раніше очільниця МОЗу Уляна Супрун нагадала про річницю з дня народження Бандери. У своєму пості в Facebook вона також підкреслила, що Бандера не вітав з Новим роком ані Йосипа Сталіна, ані Адольфа Гітлера.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.