У Києві почали встановлювати новорічну ялинку: подробиці “Прямого”
У Києві на Софійській площі почали встановлювати головну новорічну ялинку країни.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого” Анастасія Цалко.
“Монтаж ялинки вже закінчений. Головна відмінність цього річної ялинки від минулорічної полягає в тому, що організатори не стали зрізати ціле дерево, вони використали металеву конструкцію на яку насаджували гілки із натуральних сосен та ялинок, також були деякі штучні елементи. Але в загальному ялинка натуральна”, – повідомила кореспондент.
Вона додала, що цього року буде багато новинок у святкуванні, багато з яких стосується самої ялинки. Вона буде оформлена новорічними іграшками у формі кристалів, які спочатку будуть у стриманих кольорах, а саме червоний, бузковий, рожевий, а вже після 31 грудня вона засяє в нових кольорах – будуть більш яскраві та святкові.
“Сама новорічна ялинка буде оточена екраном, який 24 години на добу буде випромінювати північне сяйво. У святкуванні буде дві локації. Друга на контрактовій площі, там встановлять резиденцію святого Миколая. Буде також ялинка і фудкорти, а також конструкції у формі чудернацьких звірів. Відкриття резиденції розпочнеться 15 грудня о 16.00. Організатори обіцяють, що святий Миколай заїде туди на човні. А вже 19 грудня святий Миколай підніметься по фунікулеру на Софіївську площу”, – розповіла Анастасія Цалко.
Раніше “Прямий” повідомляв, що в місті Харкові біля Дзеркального струменя комунальники створюють велику крижану скульптуру “Новорічна ялинка”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.