Відсьогодні у Києві здорожчає проїзд у громадському транспорті: нові тарифи
З 14 липня проїзд на метро, тролейбуси, трамваї, автобуси, міську електричку і фунікулер вдвічі подорожчає.
Так, пасажири, які користуються метрополітеном матимуть можливість платити за 1 поїздку від 6,5 грн, якщо придбають одразу 50 поїздок (тобто 325 грн). Разовий квиток коштуватиме 8 грн.
Термін дії безконтактної картки збільшується із 6 до 12 місяців та обчислюватиметься не з дати останнього поповнення, а з дати останнього використання.
Повідомляється, що пасажири, які користуються проїзними квитками сплачуватимуть за 1 поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,5 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту).
Від 14 липня вартість проїзного (без обмежень) у наземному транспорті коштуватиме 390 грн, а у метрополітені – 610 грн.
Проїзний на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн.
Також метрополітен запроваджує нові проїзні: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн), 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн).
Раніше придбані проїзні квитки та безконтактні картки залишаться дійсними на поточний місяць.
Також, у міському наземному транспорті раніше куплені разові квитки номіналом 4 гривні будуть дійсні до кінця місяця, після чого їх можна буде обміняти з доплатою. Сума штрафу за безквитковий проїзд у Києві також зросла вдвічі – до 160 гривень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.