У Києві пройшла акція в пам’ять про Павла Шеремета
У центрі Києва на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка пройшла акція пам’яті загиблого три роки тому журналіста Української правди Павла Шеремета. Про це повідомляє Укрінформ у суботу, 20 липня.
Відзначається, що зібралося кілька десятків людей, серед яких – і колеги Шеремета. Також були присутні міністр фінансів Оксана Маркарова, голова ЦПК Віталій Шабунін та журналіст Айдер Муждабаєв, народні депутати Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, журналістка Ірина Ромалійська, голова НСЖУ Сергій Томіленко та інші. Небайдужі несли до місця загибелі журналіста квіти і лампадки.
На акції також був присутній тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор. Він поклав квіти до місця загибелі Шеремета і тримав у руках листівку з написом “Хто вбив Павла? Три роки без відповіді”.
“Павло Шеремет був найкращим у розслідувальній журналістиці. Він – символ свободи преси”, – сказав Тейлор.
Також посольство США в Україні закликало владу України “проявити відданість свободі преси і притягнути до відповідальності винних у вбивстві журналіста”.
У свою чергу, головний редактор Української правди Севгіль Мусаєва зазначила, що останній фактичний звіт у справі був 17 лютого 2017 року. І нагадала, що генпрокурора Юрія Луценка просили перекваліфікувати справу, але це так і не було зроблено. “Ми все ще сподіваємося, що розкриття цієї справи є справою честі для України і для Зеленського”, – сказала Мусаєва.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.