У Києві ультрас “Динамо” влаштували масову бійку з німецькими вболівальниками
Сьогодні, 14 лютого вночі на Хрещатику сталася масова бійка, в результаті якої постраждали 5 осіб.
Про це повідомляє “Інформатор”.
“Кілька десятків німців відпочивали в закладі “Портер Паб” на Хрещатику. Близько 22:30 туди підійшли близько 15 чоловік, які, за словами свідків, були одягнені у символіку футбольного клубу “Динамо”. Вони напали на кількох фанатів німецької команди, після чого сталася масова бійка”, – йдеться в повідомленні.
Більшість гостей покинуло паб і побігла на допомогу. У результаті бійки постраждали щонайменше 5 осіб, на місце виїхали дві карети швидкої допомоги. Але від госпіталізації потерпілі відмовилися.
Німці, ймовірно, прямували до Харкова на матч Ліги Європи УЄФА, на якому зустрінуться “Шахтар” і “Айнтрахт з Франкфурта”.
Нагадаємо, 13 лютого на 76-му році життя перестало битися серце видатного нападника київського “Динамо”, донецького “Шахтаря” і збірної РССР Віталія Хмельницького.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.