У Києві викрили чиновницю на знищенні кадастрових даних
У Києві прокуратура викрила реєстратора у зловживанні повноваженнями та знищенні кадастрових даних.
Про це повідомляє прокуратура міста Києва у Facebook.
“Київською місцевою прокуратурою №10 скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області”, – йдеться у повідомленні.
Слідством встановлено, що у 2016 році державний кадастровий реєстратор Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області, діючи в інтересах третіх осіб, внесла до Національної кадастрової системи відомості про поділ земельної ділянки загальною площею 6 га, що на той час перебувала під арештом.
Внаслідок таких дій кадастрові дані про вказану ділянку, а також інформація про її законного власника, були знищені, натомість створено 45 земельних ділянок з іншими кадастровими номерами та власниками.
За результатом розслідування колишньому державному реєстратору оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї) КК України.
Нагадаємо, Генпрокуратура України спільно з поліцією затримали на хабарі у 200 тисяч доларів керівника та заступника керівник Держгеокадастру України в Закарпатській області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.