У Києві “замінували” всі мости, торгові центри та пологові будинки – ЗМІ
У Києві правоохоронці почали перевірку повідомлення про мінування всіх мостів, пологових будинків і торгово-розважальних центрів.
Про це повідомили у пресслужбі столичної поліції, передає “Укрінформ”.
“Інформація така надійшла в поліцію. Зараз проводиться перевірка”, — сказали у поліції.
Нагадаємо, у Києві чоловік замінував міст Метро та погрожував підірвати його.
Нацполіція ввела оперативний план. Кореспондент “Прямого” бачила, що вже на міст заїхали два БТРи, а на мосту працювали спецпризначенці. Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.
До Нацполіції також надійшла інформація, що невідомий рухався на автомобілі по мосту, раптово з нього вийшов, і нібито в його руках побачили вибухівку. За інформацією речника МВС Артема Шевченка, цей невідомий уже робив декілька пострілів з вогнепальної зброї.
Рух поїздів метрополітену у Києві було зупинено через повідомлення про мінування.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.