У Київ в’їдуть російські танки, якщо мовчати про війну – Береза
Якщо про війну не говорити, якщо мовчати і казати, що там все нормально, то коли в Київ в’їдуть російські танки, всі дивуватимуться “як же так сталося?”.
Про це в ток-шоу “Ехо України” заявив позафракційний народний депутат Борислав Береза.
“Я спілкуюсь з великою кількістю вояків. От зараз, поки ми сиділи тут, мені писали. Я не буду казати звідки. “Хлопці деморалізовані. Вони більше вже заробітчани, патріотичного духу мало… Потрібна підтримка людей. А хлопці включають новини і бачать, що за них згадують тільки в рамках – “а коли ти був на фронті” або “наші хлопчики там”. Це зараз дивляться наш ефір”, – сказав Береза.
Він розповів, що кожного разу, як спілкується українськими військовими на передовій чує, що їх хвилює те, що відбувається: та сама ворожнеча між політиками.
“Ми ж практично всі тут з однією точкою зору – з проєвропейською. Вони не можуть зрозуміти, чому дійсно на телеканалах майже зникла війна, і тільки зранку повідомляють, скільки хлопців загинуло, поранено або травмовано. Війна нікуди не зникла і Путін нікуди не зник. І дійсно, загроза вторгнення теж нікуди не зникла. І це загроза головна. Тому що якщо про це не казати, якщо мовчати і казати, що там все нормально, і ми зараз замиримось, то коли в Київ в’їдуть російські танки – і я не жахаю, а кажу, як буде, – то всі будуть казати: а як же так сталося? А так сталося, бо коли не звертаєш увагу на загрози, то загрози приходять до тебе”, – додав Береза.
Він наголосив, що це велика проблема – ворожнеча одних українців до інших, з одними і тими ж поглядами.
“Це політична невігластво. І це нерозуміння того, що в нас загроза вторгнення нікуди не зникає. Це три проблеми, які є найнебезпечнішими для України і які зараз потрібно вирішувати – вже зараз, вже сьогодні – не зважаючи на те, що йдуть вибори, і не зважаючи на те, що кожен розповідає, що саме його політичний проект найкращий”, – завершив Береза.
Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз наголосив на важливості продовження курсу, закладеного попередньою владою, який відстоює національні інтереси держави під час війни.
10 червня у Києві біля Адміністрації президента відбулася акція “Ні капітуляції!”.
Як повідомляв “Прямий”, користувачів соціальних мереж обурила заява прес-секретарки Володимира Зеленського Юлії Мендель про те, що Збройні сили України обстрілюють на Донбасі житлові будинки, дитячі садки та іншу цивільну інфраструктуру на на окупованих територіях.
Раніше Юлія Мендель пояснила слова Володимира Зеленського про “втрату Росією контролю над найманцями” тим, що РФ контролює увесь конфлікт на Донбасі.
Президент Володимир Зеленський заявив, що артилерійські обстріли поблизу Новолуганського в ніч проти 7 червня, внаслідок яких двоє українських військових загинули, а восьмеро отримали поранення, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.
В Ужгороді, Харкові та Львові обурені закликом президента України Володимира Зеленського до Російської Федерації “відновити контроль” над бойовиками окупованого Донбасу.
За словами п’ятого президента України Петра Порошенка, заява Зеленського про те, що нібито Росія перестала контролювати збройні сили, які розташовані на окупованій території, абсолютно не відповідає дійсності.
Читайте також: ВТРАТА КОНТРОЛЮ НАД ІНСТИНКТОМ САМОЗБЕРЕЖЕННЯ: СОЦМЕРЕЖІ ПРО ЗАЯВУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО НАЙМАНЦІВ НА ДОНБАСІ.
На думку першого заступника Верховної Ради України Ірини Геращенко, Володимир Зеленський своїм закликом зняв з Росії відповідальність за загибель двох і поранення вісьмох українських військових.
За два тижні президентства Володимира Зеленського на Донбасі загинуло 12 українських воїнів.
Як заявив очільник української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кучма, до 19 червня група повинна розробити пропозиції з припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.