Новини

Заяви Зеленського про найманців на Донбасі: як відреагували в Ужгороді, Харкові і Львові

Заяви Зеленського про найманців на Донбасі: як відреагували в Ужгороді, Харкові і Львові

В Ужгороді, Харкові та Львові обурені закликом президента України Володимира Зеленського до Російської Федерації “відновити контроль” над бойовиками окупованого Донбасу.

Про це повідомляють кореспонденти “Прямого”.

“За 100 днів новий президент камені на камені не залишить, важко навіть уявити, що буде, якщо у нього з’явиться “кишеньковий” парламент”. Неабияке обурення викликав той факт, що у той час у країні стільки загиблих, стільки травмованих, що робить президент? “Тусить” на природі з журналістами та друзями. Стосовно загиблих вояків, то люди взагалі не добирають слів, щоб виразити свій гнів і своє обурення”, – йдеться у матеріалі.

Детальніше дивіться у репортажі “Прямого”:

Нагадаємо, раніше вчора, 7 червня, Володимир Зеленський заявив, що артилерійські обстріли, внаслідок яких двоє українських військових загинули, а восьмеро отримали поранення, свідчать про втрату Росією контролю над найманцями.

За словами п’ятого президента України Петра Порошенка, заява Зеленського про те, що нібито Росія перестала контролювати збройні сили, які розташовані на окупованій території, абсолютно не відповідає дійсності.

Читайте також: ВТРАТА КОНТРОЛЮ НАД ІНСТИНКТОМ САМОЗБЕРЕЖЕННЯ: СОЦМЕРЕЖІ ПРО ЗАЯВУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО НАЙМАНЦІВ НА ДОНБАСІ.

Протягом 7 червня внаслідок застосування окупаційними військами РФ на Донбасі загинуло двоє військовослужбовців, ще восьмеро – отримали поранення.

На думку першого заступника Верховної Ради України Ірини Геращенко, Володимир Зеленський своїм закликом зняв з Росії відповідальність за загибель двох і поранення вісьмох українських військових.

Зазначимо, за два тижні президентства Володимира Зеленського на Донбасі загинуло 12 українських воїнів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.