У київському метрополітені відремонтують більше десятка станцій: стало відомо які
Столична “підземка” планує капітально відремонтувати 13 станцій.
Про це виданню 44.ua повідомила речниця метрополітену Наталя Макогон.
Зазначається, що ремонт першої станції, “Політехнічний інститут”, розпочнеться у грудні 2018 року. Згодом, якщо буде виділене фінансування, планують капітально відремонтувати 12 станцій, які ввели в експлуатацію до 2005 року. Це станції “Кловська”, “Лук’янівська”, “Сирець”, “Палац спорту”, “Дорогожичі”, “Житомирська”, “Шулявська”, “Вокзальна”, “Університет”, “Хрещатик”, “Арсенальна” та “Героїв Дніпра”.
Під час ремонту планують замінити двері типу “метро” з пристроєм крайніх дверей з шириною проходу 900 мм, облаштувати тактильно-контрастні напрямні смуги, встановити спеціальні ліфти і пандуси, звукові орієнтири. Також, замінять на сучасні вторинні і торцеві табло, електронний годинник зі збільшенням цифр, збільшать розміри букв назви станцій, в тому числі емблем “М”. Ще облаштують двері позначками “вхід-вихід” з відповідними піктограмами і встановлять обладнання робочого місця черговим по станції.
Нагадаємо, у Києві протягом 2018 та 2019 років поруч зі станціями метрополітену встановлять криті велоперехоплюючі паркінги, які мають забезпечити належні умови організації паркування велосипедів та розвиток велосипедної інфраструктури.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.