Суспільство

У Київському військовому ліцеї Богуна зможуть навчатись дівчата

У Київському військовому ліцеї Богуна зможуть навчатись дівчата

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна проведе вперше в історії набір дівчат на навчання.

Про це повідомляє “Військове телебачення”.

Зазначається, що перший набір складатиме 30 ліцеїсток, але згодом такий набір може збільшитись.

Командиром учбового взводу дівчат буде нинішня офіцер-вихователь ліцею – Юлія Микитенко. Микитенко закінчила тримісячні курси підготовки офіцерів при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та служила в зоні бойових дій на Донбасі на посаді командира розвідувального взводу.

За словами майбутньої наставниці, ставлення і навантаження у дівчат будуть такі ж самі, як в хлопців.

Нагадаємо, в Збройних Силах України служить три тисячі жінок офіцерів і близько 70 з них мають звання полковника.

Раніше, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що з 2014 року, на Донбасі, від рук терористів та російських військових, загинуло 92 жінки.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.