У Київському військовому ліцеї Богуна зможуть навчатись дівчата
Київський військовий ліцей імені Івана Богуна проведе вперше в історії набір дівчат на навчання.
Про це повідомляє “Військове телебачення”.
Зазначається, що перший набір складатиме 30 ліцеїсток, але згодом такий набір може збільшитись.
Командиром учбового взводу дівчат буде нинішня офіцер-вихователь ліцею – Юлія Микитенко. Микитенко закінчила тримісячні курси підготовки офіцерів при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та служила в зоні бойових дій на Донбасі на посаді командира розвідувального взводу.
За словами майбутньої наставниці, ставлення і навантаження у дівчат будуть такі ж самі, як в хлопців.
Нагадаємо, в Збройних Силах України служить три тисячі жінок офіцерів і близько 70 з них мають звання полковника.
Раніше, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що з 2014 року, на Донбасі, від рук терористів та російських військових, загинуло 92 жінки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.