У Криму пожежа на полігоні, окупанти перекрили дорогу та заявили про евакуацію місцевих
Ілюстративне фото
Російські окупанти заявили, що в Криму перекрили автошлях Таврида (Керч — Сімферополь — Севастополь) через пожежу.
Про це ставленик Кремля, так званий глава Криму Сергій Аксьонов заявив у середу зранку, 19 липня.
Він повідомив про перекриття автомобільної траси “Таврида” – “у зв’язку з виникненням пожежі на полігоні в Кіровському районі”.
Згодом він оголосив, що з зони навколо полігону на сході півострова буде евакуйовано понад дві тисячі жителів чотирьох населених пунктів.
При цьому причин виникнення пожежі Аксьонов не вказує.
Telegram-канал “Кримський вітер” опублікував відео вибуху, як стверджується, на Старокримському полігоні о 06:54.
У дописі, зокрема, йдеться: “Підписники повідомляють, що вибухову хвилю відчули у Феодосії, подекуди спрацювали сигналізації автомобілів”.
Як відомо, 17 липня на Керченському мосту в тимчасово окупованому Криму сталися вибухи. Окупаційна влада була зупинила рух мостом. Місцеві пабліки повідомили про нібито падіння прольоту.
Згодом цю подію прокоментували представники ЗСУ та силових структур України. При цьому в Оперативному командуванні “Південь” припустили, що інцидент на Керченському мосту може бути провокацією з боку самих окупантів.
За даними ЗМІ, вибухи на Керченським мосту були спецоперацією Служби безпеки України та Військово-морських сил ЗСУ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.