Київ

У Києві пасажир потрапив під потяг в метро: “червона гілка” частково зупинена

У Києві пасажир потрапив під потяг в метро: “червона гілка” частково зупинена

Фото: Telegram/КМДА

У Києві один із пасажирів потрапив під потяг на станції “Університет”. Низка станцій “червоної гілки” наразі зачинені на вхід.

Про це повідомила пресслужба КМВА.

“Червона лінія: станції метро “Політехнічний інститут”, “Вокзальна”, “Університет”, “Театральна” зачинені на вхід для пасажирів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на станції “Університет” пасажир потрапив під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців.

“Рух поїздів на лінії організовано від станції “Академмістечко” до станції “Шулявська” та від станції “Хрещатик” до станції “Лісова”, – додали у відомстві.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.