У Києві продовжили карантин до 30 квітня

У Києві продовжили карантин до 30 квітня

Фото: REUTERS

Сьогодні, 14 квітня, місцева влада Києва продовжила карантин до 30 квітня. Ситуація з коронавірусом в місті складна.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

“Оскільки епідеміологічна ситуація у столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на 2 тижні, тобто до 30 квітня”, – заявив Кличко.

За словами міського голови, інакше медсистема столиці не впорається з такою кількістю хворих.

“У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше”, – резюмував він.

Нагадаємо, що в Україні станом на 14 квітня 2021 року зафіксували 14 553 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 612 дітей та 426 медпрацівників.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.