У Києві продовжили карантин до 30 квітня
Фото: REUTERS
Сьогодні, 14 квітня, місцева влада Києва продовжила карантин до 30 квітня. Ситуація з коронавірусом в місті складна.
Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.
“Оскільки епідеміологічна ситуація у столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на 2 тижні, тобто до 30 квітня”, – заявив Кличко.
За словами міського голови, інакше медсистема столиці не впорається з такою кількістю хворих.
“У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше”, – резюмував він.
Нагадаємо, що в Україні станом на 14 квітня 2021 року зафіксували 14 553 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 612 дітей та 426 медпрацівників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.