Київ

У Києві тимчасово закрили дві станції метро: все через пожежу

У Києві тимчасово закрили дві станції метро: все через пожежу

Фото: Telegram/КМДА

Сьогодні, 16 липня, у Києві через займання трави тимчасово зачинені станції червоної гілки метрополітену “Лісова” та “Чернігівська”.

Про це повідомили в КМДА.

Зазначається, що на”червоній гілці” метро: поїзди курсують від станції “Академмістечко” до станції “Дарниця”. Станції “Лісова” та “Чернігівська” тимчасово зачинені на вхід.

У КМДА уточнили, що зміни в роботі підземки пов’язані із займанням трави біля огорожі наземної ділянки колій метрополітену.

На місці працюють пожежники та інші фахівці.

Як повідомляють у мережі, пожежа сталася на станції метро “Лісова”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.