У Києві тимчасово закрили дві станції метро: все через пожежу
Фото: Telegram/КМДА
Сьогодні, 16 липня, у Києві через займання трави тимчасово зачинені станції червоної гілки метрополітену “Лісова” та “Чернігівська”.
Про це повідомили в КМДА.
Зазначається, що на”червоній гілці” метро: поїзди курсують від станції “Академмістечко” до станції “Дарниця”. Станції “Лісова” та “Чернігівська” тимчасово зачинені на вхід.
У КМДА уточнили, що зміни в роботі підземки пов’язані із займанням трави біля огорожі наземної ділянки колій метрополітену.
На місці працюють пожежники та інші фахівці.
Як повідомляють у мережі, пожежа сталася на станції метро “Лісова”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.