У Києві відновить роботу другий вихід з метро “Теремки”
Фото: Telegram/КМДА
У Києві з 1 березня на станції метро “Теремки” відновить роботу другий вихід.
Про це повідомило комунальне підприємство “Київський метрополітен”.
Зокрема, вестибюль № 1 станції “Теремки”, що в напрямку ТРЦ “Магелан”, працюватиме на вхід та вихід для пасажирів з 5:47 до 22:22. Вестибюль № 2 працює без змін: з 5:50 до 22:25.
Нагадаємо, що на початку лютого також відновили роботу: другий вихід на станції “Осокорки” та вихід до вул. Володимирської на станції “Золоті ворота”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.