Київ

У Києві відновить роботу другий вихід з метро “Теремки”

У Києві відновить роботу другий вихід з метро “Теремки”

Фото: Telegram/КМДА

У Києві з 1 березня на станції метро “Теремки” відновить роботу другий вихід.

Про це повідомило комунальне підприємство “Київський метрополітен”.

Зокрема, вестибюль № 1 станції “Теремки”, що в напрямку ТРЦ “Магелан”, працюватиме на вхід та вихід для пасажирів з 5:47 до 22:22. Вестибюль № 2 працює без змін: з 5:50 до 22:25.

Нагадаємо, що на початку лютого також відновили роботу: другий вихід на станції “Осокорки” та вихід до вул. Володимирської на станції “Золоті ворота”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.