У Києві знову погіршився стан повітря
Якість повітря у Києві станом на 20:20. Інфографіка: iqair.com
У Києві в суботу ввечері спостерігається погіршення стану повітря.
Про це інформує КМДА.
“Станом на 19:00 у Києві спостерігається тимчасове погіршення стану повітря. Фіксується підвищення концентрації зважених часток (пилу). Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемі Київської області”, – розповіли в столичній адміністрації.
До поліпшення ситуації зі станом повітря КМДА рекомендує:
- закрити вікна;
- обмежити перебування на вулиці;
- пити багато води;
- якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.
За даними порталу IQ Air, що відслідковує якість повітря у світі, станом на 20:13 у Києві індекс якості повітря становить 116, що є “нездоровим для чутливих груп”.
“Концентрація PM2.5 (твердих частинок – ред.) у Києві наразі у 7,2 рази перевищує щорічні рекомендації ВООЗ щодо якості повітря”, – йдеться на порталі.
20 вересня КМДА попередила, що у Києві погіршився стан повітря через пожежі в екосистемі області – відчувався сильний запах гару.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.