Київ

У Києві знову погіршився стан повітря

У Києві знову погіршився стан повітря

Якість повітря у Києві станом на 20:20. Інфографіка: iqair.com

У Києві в суботу ввечері спостерігається погіршення стану повітря.

Про це інформує КМДА.

“Станом на 19:00 у Києві спостерігається тимчасове погіршення стану повітря. Фіксується підвищення концентрації зважених часток (пилу). Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемі Київської області”, – розповіли в столичній адміністрації.

До поліпшення ситуації зі станом повітря КМДА рекомендує:

  • закрити вікна;
  • обмежити перебування на вулиці;
  • пити багато води;
  • якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

За даними порталу IQ Air, що відслідковує якість повітря у світі, станом на 20:13 у Києві індекс якості повітря становить 116, що є “нездоровим для чутливих груп”.

“Концентрація PM2.5 (твердих частинок – ред.) у Києві наразі у 7,2 рази перевищує щорічні рекомендації ВООЗ щодо якості повітря”, – йдеться на порталі.

20 вересня КМДА попередила, що у Києві погіршився стан повітря через пожежі в екосистемі області – відчувався сильний запах гару.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.