Новини

У Лисичанську поступово відновлюють водопостачання

У Лисичанську поступово відновлюють водопостачання

pixabay.com

У Лисичанську Луганської області під’єднали до електромережі насосні станції “Лисичанськводоканалу”, які відключили від електроживлення через заборгованість за електроенергію.

Про це повідомляє ДСНС на офіційному сайті.

Насосні станції під’єднали до електромережі 22 жовтня о 16:50. Наразі здійснюється поступове заповнення системи водою.

З моменту відключення рятувальники підвезли 630,3 куб. м. технічної води для населення та на об’єкти інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що у трьох містах Луганської області близько 80 тисяч жителів залишилися без централізованого водопостачання через заборгованість за електроенергію.

“18 жовтня у м. Лисичанськ у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію відключено від електропостачання 3 насосні станції ЛКСП Лисичанськводоканал (ГТВ, Білогорівська та Боровська), внаслідок чого без централізованого водопостачання залишились центральна, південна частини м. Лисичанськ, м. Привілля та м. Новодружеськ, всього близько 80 тис. мешканців”, — йдеться в повідомленні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.