Війна

У Луцьку оголосили День жалоби за загиблими

У Луцьку оголосили День жалоби за загиблими

Фото: міський голова Луцька

У Луцьку сьогодні, 7 червня, оголосили день жалоби за загиблими внаслідок російського удару по багатоповерхівці у ніч проти п’ятниці, 6 червня.

Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.

“Лише сьогодні о 4.15 ранку рятувальниками під час розбору завалів було виявлено тіло другої жертви вчорашньої російської атаки — дівчини 2001 року народження… Оголошую сьогодні в нашій громаді день жалоби за загиблими”, — ідеться у повідомленні.

Унаслідок удару РФ обірвалося життя молодої пари — Миколи та Іванни. Ігор Поліщук висловив співчуття рідним і близьким загиблих.

Нагадаємо, що 6 червня російська окупаційна армія атакувала Київ безпілотниками й ракетами.

Також росіяни атакували Луцьк Волинської області. Там кількість постраждалих внаслідок російської комбінованої атаки зросла до 15 осіб.

А ще російські окупаційні війська в ніч на 6 червня атакували Тернопіль. Кількість постраждали зросла до 10 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.