Стрічка новин

У Львові і Харкові також протестували проти підписання “формули Штайнмайєра”

У Львові і Харкові також протестували проти підписання “формули Штайнмайєра”

17 жовтня, протести, флаг України

У Харкові та Львові представники націоналістичних та інших організацій влаштували акції протесту проти погодження владою “формули Штайнмаєра”.

Про це повідомляє “Громадське”.

Активісти у Харкові пікетували обласне управління СБУ та написали звернення до Служби безпеки про притягнення до відповідальності Леоніда Кучми, другого президента та учасника Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

На акції були помічені прапори “Фрайкора”, “Національних дружин” та “Демократичної сокири”.

У Львові на протест вийшли представники Національного корпусу. Учасники акції також пікетували обласне управління СБУ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої “формули Штайнмаєра”.

Після цього під Офісом президента почалася активна фаза акції “Ні капітуляції”, яка спрямована проти погодження українською стороною “формули Штайнмаєра”.

Крім того, мітинг “Ні капітуляції” пройшов  на Майдані.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.