Новини

У Львові загинула молода пара з Києва

У Львові загинула молода пара з Києва

У Львові в п’ятницю, 11 січня, в квартирі на вулиці Дорошенка виявили тіла дівчини і хлопця.

Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

Зазначено, що тіла молодої пари виявили близько 11:30. Поліція отримала повідомлення від лікарів, що, прибувши на виклик, вони виявили в квартирі дівчину і хлопця без ознак життя.

Зокрема, поліцейські попередньо з’ясували, що близько 21:00 четверга в квартиру на вулиці Дорошенка заселилися четверо молодих людей – дві дівчини і два хлопці, які приїхали до Львова з Києва.

“Вранці одній із пар стало зле і вони викликали “швидку”. Медики госпіталізували їх з діагнозом “отруєння чадним газом середньої тяжкості”, – йдеться в повідомленні.

За даними правоохоронців, тіла двох інших хлопця і дівчини віком 21 рік, були виявлені в сусідній кімнаті. Поліцейські встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.