У Миколаївській області зняли обмеження на рух транспорту
Сьогодні, 12 січня, у Миколаївській області знято обмеження руху для великовагових та маршрутних транспортних засобів.
Про це повідомила прес-служба “Укравтодору”.
“У зв’язку з проведенням снігоочисних робіт, з 14:00 12 січня знято обмеження руху на дорозі М-13 Кропивницький – Платонове, км 76+432 – км 157+067 від межі з Кіровоградською областю до межі із Одеською областю”, – зазначили у компанії.
На інших дорогах державного значення проїзд також забезпечено.
У Службі автомобільних доріг в Кіровоградській області заявили, що обмеження руху транспорту на всіх напрямках було знято ще до опівночі 11 січня.
“Проїзд дорогами області забезпечено. Техніка продовжує обробляти дороги протиожеледною сумішшю”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше через негоду у Кіровоградській та Миколаївській областях було обмежено рух транспорту.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.