У МОЗ анонсували перехід України на адаптивний карантин
Міністерство охорони здоров’я винесе на розгляд уряду постанову про перехід країни до адаптивного карантину.
Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
“Щодо до повернення до звичайного життя. Згідно з нашою стратегією ми хочемо перейти до адаптивного карантину. Ми зробили розрахунки і відповідно найближчим часом винесемо на засідання Кабінету Міністрів цю постанову. На сьогодні, наприклад, по тих показниках, які були по рівнях захворюваності, у нас немає жодної адміністративної територіальної одиниці, яка була б у червоній зоні”, – сказав Степанов.
Нагадаємо, що з 25 січня Україна виходить з посиленого карантину, по всій території країни будуть діяти обмеження “помаранчевої зони”, які діяли протягом грудня 2020 року.