У нардепа Фріса проблеми з пересуванням на авто
Народний депутат України від партії “Слуга народу” Ігор Фріс їздить на Volvo, але має проблеми з пересуванням на великі відстані.
Про це він розповів ведучій “Прямого” Даші Счастливій.
Яка у вас була перша автівка в житті і яка зараз?
– Від дідуся була третя модель “Жигулів”, лишилася, зелена. Зараз – Volvo 13 року.
Ви обожнюєте бути водієм автівок чи ні? Як ви відчуваєте, як ви взагалі до автівок?
– В мене така штука, що я дуже давно працюю за столом. І в мене є проблема з остеохондрозом. Я довго їхати не можу. Це моя велика проблема. Я їжджу так, як їжджу. Тобто для мене автомобіль абсолютно не розкіш, а засіб пересування. На далекі відстані їхати не можу, тому обираю інший якийсь шлях.
Більше опитувань політиків ведучою та журналісткою Дашою Щасливою дивіться за посиланням.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.