У нас відбувся переворот і до влади прийшли люди з сумнівним інтелектом – дисидент Богдан Горинь
У владі відбувся переворот, внаслідок якого до Верховної Ради прийшли люди, які не дуже добре орієнтуються у законотворчих справах.
Про це ведучому “Прямого” Миколі Вересню, заявив дисидент, письменник-документаліст, мистецтвознавець, політолог Богдан Горинь.
“Те, що відбулося зараз – це відбувся переворот. Чому переворот? Бо в нормальних суспільствах, коли приходить новий президент, залишаються кращі кадри в Кабінеті міністрів, кращі кадри у виконавчих та законодавчих структурах. А у нас все змінилося. У нас змінилася повністю Верховна Рада – законодавчий орган. У нас повністю змінився Кабінет міністрів. У нас представляє інша людина закордонні справи, не дуже добре в них орієнтуючись.
І взагалі, нова команда – я її називаю “команда перевороту” – це люди із сумнівними інтелектуальними задатками. Як ви знаєте з їхніх інтерв’ю, іноді є цілий ряд казусів. Вони не орієнтуються в елементарних речах. Це люди випадкові, їх треба було зібрати для кількості, а не по якості. І тому є небезпека, що вони можуть проголосувати за будь-яке подане питання, тобто за проект будь-якого закону. Це є велика небезпека”, – заявив Горинь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРЕЗ МОНОБІЛЬШІСТЬ ВІДБУВАЄТЬСЯ СЕРЙОЗНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА РУЙНАЦІЯ ПАРЛАМЕНТУ — ГЕРАЩЕНКО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.