У Німеччині розпочали виробництво САУ для України
Німеччина почала виготовляти самохідні артилерійські установки (САУ) RCH-155 для України.
Про це повідомив радник компанії Krauss-Maffei Wegmann Ніколас Драммонд.
“Іноді об’єднання двох перевірених рішень у нову концепцію може бути революційним без значного ризику. Розпочалося виробництво Boxer RCH-155 для України. Ви можете стріляти максимальним зарядом під кутом 90 градусів. Ви навіть можете це зробити на схилі до 10 градусів”, — написав Драммонд на своїй сторінці у Twitter.
Нагадаємо, Німеччина з 1 січня очолила Об’єднану оперативну групу підвищеної готовності НАТО, що входить до складу Сил швидкого реагування Організації.
Тим часом уряд Німеччини 2022 року затвердив експорт зброї загальною вартістю 8,35 мільярда євро, зокрема чверть від проданого озброєння вирушила в Україну, проте разом з цим голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман вважає великою помилкою відмову Олафа Шольца постачати Києву танки.
Водночас Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини спрямувало 35 мільйонів євро для забезпечення санітарно-гігієнічних та освітніх потреб українських дітей.
До слова, німецька компанія Rheinmetall уклала контракт на виготовлення двох систем протиповітряної оборони Skynex для України вартістю у 182 мільйонів євро.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram