Події

У Польщі депортували українця за водіння напідпитку: деталі

У Польщі депортували українця за водіння напідпитку: деталі

У Польщі правоохоронці депортували 37-річного українця, який приїхав до дитячого садка забирати дитину у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Про це повідомляє польська поліція.

Інцидент стався 24 квітня. Працівники дитсадка звернули увагу на поведінку чоловіка, який приїхав на автомобілі “Kia”. У салоні разом із ним перебував його 11-річний син.

Свідки відчули запах алкоголю та викликали поліцію. Патрульні перевірили водія – алкотестер показав понад 2 проміле.

Чоловіка затримали. Йому висунули обвинувачення у керуванні автомобілем у стані сп’яніння та створенні загрози для дитини.

Після розгляду справи польські правоохоронці депортували українця.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.