У Польщі у ДТП загинули двоє українців
Внаслідок ДТП у польському місті Люблін загинуло двоє громадян України.
Про це повідомляє поліція Любліна.
За попередніми даними, водій не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини, зіткнувся з дорожнім знаком, а потім з деревом.
Внаслідок ДТП загинули двоє українців віком 22 та 24 роки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.