У Польщі троє українців загинули в ДТП, ще один у тяжкому стані в лікарні
У дорожньо-транспортній пригоді на території Польщі загинули троє громадян України, ще один перебуває у важкому стані в лікарні.
Про це повідомила представниця поліції міста Мендзіжеч Любусского воєводства Юстина Лентовских, передає телеканал Republika.
“Поліція під контролем прокуратури з’ясовує обставини аварії, що сталася в середу в Мендзижецком повіті. В її результаті загинуло троє громадян України, четвертий бореться за життя в лікарні”, – сказала Лентовський.
Повідомляється, що на дорозі місцевого значення між населеними пунктами Пщев і Новий Гожіцко водій автомобілі Opel Astra з невстановлених причин не впорався з керуванням, в результаті чого машина з’їхала з дороги і врізалася в дерево.
При цьому в автомобілі знаходилися четверо громадян України, двоє з яких загинули на місці, а ще двоє у важкому стані були госпіталізовані. У лікарні один з українців помер під час операції.
Загиблим українцям було від 31 до 38 років. Четвертому потерпілому 19 років, він знаходиться в лікарні міста Гожув Великопольський в дуже важкому стані.
Нагадаємо, українець врятував кількох людей, які постраждали внаслідок масштабної ДТП у Польщі поблизу Щецина.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.