У Полтаві “євробляхери” напали на водія вантажівки: з’явилось відео
У Полтаві власники автомобілів на єврономерах побили водія фури, який намагався проїхати через натовп протестувальників.
Відповідне відео було опубліковане користувачем Андрієм Полтавою у Facebook.
На відео видно, як активісти нападають на водія фури, який намагався проїхати крізь натовп протестуючих. Вони почали заплигувати на підніжку кабіни, намагаючись через вікно дістати водія.
“За доступне авто кожному. За зниження цін на паливо. Шикарні методи … Звичайні люди причому?”, – написав автор відео.
Нагадаємо, на Рівненщині авто протестувальника наїхало на начальника поліції.Загалом акції протесту власників автомобілів на іноземній реєстрації проходять без значних порушень, станом на вечір правоохоронці відкрили дві кримінальні провадження.
А голова фракції партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов повідомив, що вступ в дію законопроекту стосовно зниження вартості на розмитнення авто на єврономерах наразі блокується постановами, внесеними представниками певних фракцій.
Раніше “Прямий” повідомляв, що по всій Україні проходить акція протесту “Всеукраїнська акція непокори”, організована активістами громадської організації “Авто Євро Сила”. Організатори протесту запевняють, що акція безстрокова і вимагають скасування нещодавно прийнятих Верховною Радою законопроектів стосовно процедур розмитнення автівок на єврономерах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.