Суспільство

У школу з 5 років: у Міносвіти розглянуть можливість нововведення

У школу з 5 років: у Міносвіти розглянуть можливість нововведення

У Міністерстві освіти і науки України обговорять можливість початку навчання дітей у школах з п’яти років.

Про це тимчасовий в.о. голови МОН Сергій Шкарлет повідомив у Telegram.

Він зазначив, що в інших країнах вже є досвід початку навчання в школах з п’яти років і визнав, що треба в цьому питанні враховувати особливості української школи.

“У світі сьогодні багато країн починають навчання дітей з п’яти років. Такий досвід мають США, Великобританія, Нідерланди та інші країни. Нам же потрібно врахувати особливості української школи”, – сказав Шкарлет.

Зараз в Україні в перший клас йдуть діти з віку шість-сім років.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я пропонує дозволити роботу дитячих садочків та 1-4 класів шкіл у “червоній” карантинній зоні.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.