У штабі “Слуги народу” взяли на розгляд Євроатлантичну хартію
Під штабом фракції “Слуга Народу” відбувається пікет щодо підписання Євроатлантичної Хартії.
Про це “Прямому”повідомила голова “молодіжки” “Європейської Солідарності”Дінара Габібулаєва.
За словами Габібулаєвої, активісти стоять понад годину та вимагають підписати Євроатлантичну Хартію.
“Ми прийшли аби вимагати підписання Євроатлантичної Хартії. Ми з громадськістю та “Європейською Солідарністю” підготували цей документ аби вимагати партії на діях показати, що вони за Євроатлантичний вектор, що вони не бдуть тягнути нас назад до Росії”, – наголосила Габібулаєва.
Під час мітингу до активістів вийшов представник “Слуги Народу”, який взяв заяву до розгляду.
“Мене звуть Олександр, я працюю зі зверненнями громадян і готовий прийняти документи для підписання і передати його до керівників штабу”, – наголосив він.
Також біля штабу партії “Батьківщина” відбулася акція щодо підписання Євроатлантичної Хартії.
Як повідомив п’ятий президент Петро Порошенко, “Європейська Солідарність” разом з дипломатами і юристами розробила фундаментальний документ – Євроатлантичну Хартію, яка є планом узгоджених дій різних політичних сил з метою прискорити вступ України до НАТО.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.