Новини

У США сталась стрілянина в торговому центрі, є жертви

У США сталась стрілянина в торговому центрі, є жертви

В місті Гувер американського штату Алабама в одному з торгових центрів чоловік влаштував стрілянину.

Про це повідомляє телеканал WBRC.

За даними поліції в результаті інциденту загинула одна людина, ще двоє зазнали поранення.

За словами очевидців, стрілянина сталася в районі фудкорту в торговому центрі.

Після стрілянини зловмисник намагався втекти, але поліція його ліквідувала. Наразі ситуація під контролем.

Причини інциденту з’ясовуються.

Нагадаємо, що в Чикаго, США, в лікарні Mercy Hospital сталася стрілянина, в результаті якої загинуло чотири людини, включаючи стрілка.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.