У США сталась стрілянина в торговому центрі, є жертви
В місті Гувер американського штату Алабама в одному з торгових центрів чоловік влаштував стрілянину.
Про це повідомляє телеканал WBRC.
За даними поліції в результаті інциденту загинула одна людина, ще двоє зазнали поранення.
За словами очевидців, стрілянина сталася в районі фудкорту в торговому центрі.
Після стрілянини зловмисник намагався втекти, але поліція його ліквідувала. Наразі ситуація під контролем.
Причини інциденту з’ясовуються.
Нагадаємо, що в Чикаго, США, в лікарні Mercy Hospital сталася стрілянина, в результаті якої загинуло чотири людини, включаючи стрілка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.