У ТКГ домовились про обмін бранцями у співвідношенні 208 на 69 осіб – Безсмертний
У Мінську на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі сторонами було досягнуто домовленості щодо початку процедури обміну утримуваними особами у співвідношенні 208 на 69 осіб.
Про це під час брифінгу повідомив представник України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний, передає кореспондент “Прямого”.
“Досягнуто домовленості щодо початку процедури обміну військовополоненими, незаконно утримуваними, засудженими особами у співвідношенні 208 на 69. Українська сторона вчора була готова почати цю процедуру і запропонувала відповідно число, де ми могли б зробити цей обмін. Це було підтримано представниками ОРДО і ОРЛО, але цьому заперечили представники Москви”, – сказав Безсмертний.
Тому, за його словами, було домовлено проводити процедуру “правової чистки”.
“Тобто до цих 208 та 69 відносяться особи з різною категорією правової чистки – десь це буде декілька днів, десь – декілька тижнів, по комусь це буде декілька місяців. Але процедура запущена, досягнуто домовленості 69 на 208”, – додав він.
Нагадаємо, сьогодні, 18 липня, Європарламент затвердив резолюцію щодо українських політв’язнів та деокупації українських територій.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.