У центрі Києва почали демонтаж меморіалу Небесній сотні: з’явились фото
У Києві почали демонтаж пам’ятника Небесній сотні на алеї Героїв Небесної Сотні.
Про це повідомляє “ВВС-Україна”.
За попередніми планами, прибирати хрест та портрети загиблих учасників Євромайдану не будуть, їх лише переносять подалі – ближче до каплички, як запевнили раніше у КМДА.
Демонтувати тимчасовий меморіал запланували наприкінці жовтня для проведення слідчого експерименту, який має встановити, звідки силовики розстрілювали демонстрантів 20-го лютого 2014 року на Інститутській.
Для проведення експерименту прокуратурі потрібно буде щонайменше 16 днів.

Державна установа “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності” надала дозвіл для демонтажу всередині жовтні, звернувшись до КМДА з проханням надати допомогу для перенесення конструкцій.
Після закінчення слідчого експерименту планують почати роботи з побудови меморіалу Героям Небесної Сотні.
Нагадаємо, 2 серпня у Києві відкрили пам’ятник Іллі Муромцю.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.