У Великій Британії поліція виявила пляшечку з “Новачком” – ЗМІ
Працівники поліції у Великій Британії повідомили, що знайшли пляшечку із отруйною речовиною “Новачок”.
Таку інформацію опублікувало Agence France-Presse.
“Британська поліція заявляє, що знайшла “маленьку пляшку”, яка містить Новічок, нервовий агент, використаний у березні проти колишнього російського агента Сергія Скріпаля та його доньки в Солсбері”, – ідеться в повідомленні.
The Assosiated Press заявляє, що правоохоронці припускають, що вони знайшли пляшку, яка могла б бути джерелом отруєння британської пари.
Нагадаємо, 44-річна британка Дон Стерджесс, яку госпіталізували 30 червня у місті Еймсбері неподалік Солсбері після отруєння нервово-паралітичною речовиною “Новачок”, померла.
Раніше “Прямий” повідомляв, що президент Чехії Мілош Земан заявив, що в його країні в рамках досліджень вироблявся нервово-паралітичний газ A-230, який належить до категорії отрут “Новачок”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.