Новини

У Великій Британії поліція виявила пляшечку з “Новачком” – ЗМІ

У Великій Британії поліція виявила пляшечку з “Новачком” – ЗМІ

Працівники поліції у Великій Британії повідомили, що знайшли пляшечку із отруйною речовиною “Новачок”.

Таку інформацію опублікувало Agence France-Presse.

“Британська поліція заявляє, що знайшла “маленьку пляшку”, яка містить Новічок, нервовий агент, використаний у березні проти колишнього російського агента Сергія Скріпаля та його доньки в Солсбері”, – ідеться в повідомленні.

The Assosiated Press заявляє, що правоохоронці припускають, що вони знайшли пляшку, яка могла б бути джерелом отруєння британської пари.

Нагадаємо, 44-річна британка Дон Стерджесс, яку госпіталізували 30 червня у місті Еймсбері неподалік Солсбері після отруєння нервово-паралітичною речовиною “Новачок”, померла.

Раніше “Прямий” повідомляв, що президент Чехії Мілош Земан заявив, що в його країні в рамках досліджень вироблявся нервово-паралітичний газ A-230, який належить до категорії отрут “Новачок”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.