Новини

У відповідь на порівняння з Януковичем, Богдан порадив журналістам “самоочиститись”

У відповідь на порівняння з Януковичем, Богдан порадив журналістам “самоочиститись”

https://www.facebook.com/president.gov.ua/photos/a.305270602951147/1620265648118296/?type=3&theater

Керівник Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан назвав журналістів корумпованими й порадив ЗМІ здійснити “самоочищення”.

Про це він заявив у інтерв’ю BBC.

Чиновник Зеленського у розмові використав “сленгову” лексику, на що журналіст зазначив, що такі слова дуже нагадують те, що робив екс-президент Віктор Янукович, Богдан сказав: “Частина корупції у цій державі – це корупція четвертої влади”.

Він заявив, що очищення перших трьох гілок влади без очищення четвертої неможливе.

Крім того, керівник Офісу президента нахамив журналісту, коли йшлося про кнопкодавстов у Верховній Раді. “Ми всі вважаємо, що кнопкодавство – це зло. Але також ми всі вважаємо, що “хайп” по двох людях – один пішов в туалет і попросив товариша натиснути кнопку”, –  сказав він. Коли ж журналіст нагадав, що у будь-якого явища є початок, процитувавши пісню “С голубого ручейка начинается река”, Богдан відповів: “І що? Ви мене зараз хотіли вразити глибиною свого розуму?”

Нагадаємо, у тому ж інтерв’ю Богдан заявив, що у фракції президентської партії “Слуга народу” є психічно хворі та “просто божевільні” люди.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.