Політв’язень Балух знаходиться у дуже важкому стані – архієпископ Сімферопольский Климент
Незаконно утримуваний у СІЗО в тимчасово окупованому Криму український активіст Володимир Балух, який 19 березня оголосив безстрокове голодування, знаходиться у стані фізичного виснаження.
Про це Крим.Реалії повідомив архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.
“Стан Володимира важкий. Як себе людина може почувати через стільки днів голодування? Володимир перебуває у фізичному виснаженні. У нього немає сил. Під час судового засідання він постійно пив воду”, – розповів Климент.
Нагадаємо, уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова відвідала у СІЗО в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха і заявила, що він харчується за “спеціальною схемою”.
Держдепартамент Сполучених Штатів вимагає, щоб російська окупаційна влада в Криму звільнили політв’язня Володимира Балуха, який голодує.
МЗС України має намір посилювати тиск на РФ щодо звільнення українського в’язня Кремля Володимира Балуха, якого тримають в окупованому Криму.
Як повідомлялося, Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня.
Того ж дня “Верховний суд” анексованого Росією Криму відмовив захисту у зміні запобіжного заходу для українського активіста Володимира Балуха.
Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Балуха у грудні 2016 року під приводом того, що на горищі його будинку знайшли 90 патронів і кілька тротилових шашок.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.