У ВООЗ попередили про появу нового смертоносного вірусу
Після пандемії коронавірусу людство очікує новий смертоносний вірус, який може бути заразнішим, ніж COVID-19.
Про це під час брифінгу заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус.
Зазначається, що наразі у світі триває пандемія коронавірусу, всього виявили 167 млн випадків зараження, а померли 3,4 млн пацієнтів.
“Не востаннє світ зіткнувся із загрозою пандемії. Згідно з еволюційними оцінками, з’явиться новий вірус, який потенційно буде ще більш заразним і більш смертоносним, ніж нинішній вірус”, – сказав Гебрейесус.
Крім того, у ВООЗ заявили, що загрозу виникнення нових варіантів коронавірусу зараз складно прогнозувати. Зараз у світі найчастіше виявляють індійський, південноафриканський і британський штами COVID-19.
Нагадаємо, в ВООЗ застерегли від відновлення міжнародних подорожей.
Раніше у Білорусі зафіксували новий штам коронавірусу.
Крім того, у The Washington Post заявили, що людство не зможе досягти колективного імунітету проти COVID-19.