У Вугледарі росіяни обстріляли чергу за допомогою, є загиблі – Кириленко
У донецькому містечку Вугледарі окупанти обстріляли чергу за гуманітарною допомогою, є загиблі.
Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму телеграмі.
За попередніми даними, станом на 6 квітня росіяни виявили найбільшу активність у центральних та південних районах Донеччини.
Так, вранці окупанти обстріляли мирних жителів Вугледара, які прийшли отримати гуманітарну допомогу.
Унаслідок обстрілу 4 людини загинуло, ще 4 поранено.
Крім того, під обстріли потрапила Очеретинська громада. Загинула 1 людина.
Зокрема пошкоджено 6 житлових будинків, дитячий садок і нежитлове приміщення.
Також у Мар’їнській громаді внаслідок обстрілу було поранено 4 мирних жителів, пошкоджено 2 будівлі.
Крім того сьогодні окупанти відкрили вогонь в напрямку Гродівки і Новогродівки.
24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.
В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.