Війна

У Вугледарі росіяни обстріляли чергу за допомогою, є загиблі – Кириленко

У Вугледарі росіяни обстріляли чергу за допомогою, є загиблі – Кириленко

У донецькому містечку Вугледарі окупанти обстріляли чергу за гуманітарною допомогою, є загиблі.

Про це повідомляє голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму телеграмі.

За попередніми даними, станом на 6 квітня росіяни виявили найбільшу активність у центральних та південних районах Донеччини.
Так, вранці окупанти обстріляли мирних жителів Вугледара, які прийшли отримати гуманітарну допомогу.
Унаслідок обстрілу 4 людини загинуло, ще 4 поранено.

Крім того, під обстріли потрапила Очеретинська громада. Загинула 1 людина.
Зокрема пошкоджено 6 житлових будинків, дитячий садок і нежитлове приміщення.

Також у Мар’їнській громаді внаслідок обстрілу було поранено 4 мирних жителів, пошкоджено 2 будівлі.

Крім того сьогодні окупанти відкрили вогонь в напрямку Гродівки і Новогродівки.

24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.