Новини

У Японії розбився гелікоптер із дев’ятьма пасажирами – ЗМІ

У Японії розбився гелікоптер із дев’ятьма пасажирами – ЗМІ

У горах Японії розбився урядовий рятівний гелікоптер з дев’ятьма пасажирами на борту.

Про це повідомило інформаційне агентство Kyodo з посиланням на міністра транспорту Японії.

“Сили повітряної самооборони підтвердили, що зниклий урядовий гелікоптер префектури з дев’ятьма людьми на борту розбився в районі японської гірської вершини”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рятівники повинні були оглянути стан гірських троп на кордоні префектур Гумма, Нагано та Ніігата, які планувалось відкрити для туристів завтра, 11 серпня.

Зв’язок з гелікоптером був втрачений в районі активного вулкану Кусацу-Сиране, виверження якого спостерігалось на початку цього року.

Невдовзі сліди катастрофи виявили в гірському лісі в префектурі Гумма. Знайдено тіла двох загиблих, особистість яких не встановлено. Наразі про долю інших учасників авіакатастрофи невідомо.

Нагадаємо, раніше “Прямий” повідомляв про подробиці падіння гелікоптера на Полтавщині.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.