У Закарпатській області стався землетрус
У Міжгірському районі Закарпатської області вранці 29 вересня було зафіксовано землетрус магнітудою 2,0 бали
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної держадміністрації.
“28 вересня о 15:43 в Закарпатській області (район с. Колочава) зареєстровано землетрус. Координати епіцентру: широта 48.36 град., довгота 23.69 град. Магнітуда за довжиною запису MD=2.0; глибина гіпоцентру 3.8 км”, – йдеться у повідомленні.
Інформації про те, чи відчули землетрус місцеві жителі, не надходило.
Нагадаємо, у NASA заявили, що віддалення Місяця від Землі сповільнює обертання нашої планети, що в результаті призводить до більш сильних і частих землетрусів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.