У Запоріжжі через російський удар стався витік аміаку: хмару локалізували
Фото: ДСНС
У Запоріжжі через ранкову атаку російських безпілотників на об’єкті інфраструктури стався незначний витік речовини із запахом аміаку.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники оперативно запобігли поширенню хмари та повністю локалізували її в радіусі 10 метрів.
“Жодної загрози для життя та здоров’я людей немає. Показники повітря перебувають у межах допустимих санітарних норм. На місці працювали фахівці ДСНС та Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб. Вони здійсніли лабораторні заміри”, – йдеться в повідомленні..
Як зазначив заступник генерального директора з питань профілактики хвороб Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Олександр Мащак, при дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено. Він запевнив, що ситуація під контролем.
Нагадаємо, що 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Внаслідок атаки є постраждалі, загиблі та пошкоджена інфраструктура.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.