У Запорізькій області “Європейська Солідарність” домоглася виділення коштів на допомогу молодшому медичному персоналу
Фракція “Європейська Солідарність” в Енергодарській міській раді домоглася виділення коштів на виплату допомоги працівникам медзакладів, які працюють з хворими на ковід, але які не мають вищої медичної освіти. Мова йде про санітарок, санітарів, сестер-господинь.
Відповідні правки депутати ЄС внесли до проекту рішення “Виплата одноразової грошової допомоги медичному персоналу у разі захворювання на COVID-19”, яке розглядалось на черговій сесії Енергодарської міської ради.
“Проєктом рішення передбачалось надання допомоги тільки медичному персоналу медзакладів міста, а це тільки працівники з медичною освітою. Фракцією “Європейська Солідарність” запропоновано зміни до редакції проєкту рішення у зв’язку з тим, що працівники медзакладів, які виконують роботу у відділеннях санітарок, сестер-господинь та інших не мають медичної освіти, а потенційно можуть або перехворіли на COVID-19. Рішення прийнято зі змінами”, – коментує депутат Енергодарської міської ради Олексій Мельничук.
Таким чином, за наявності позитивного ПЛР тесту працівники медзакладів отримають допомогу у розмірі 10 або 5 тисяч гривень, в залежності від тяжкості перебігу хвороби.
Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС “Європейська Солідарність” обійшла “Слуг народу” і вийшла на перше місце серед політичних партій.
Раніше у КМІС заявили, що якби президентські вибори відбулися у другій половині січня, Петро Порошенко і Володимир Зеленський знову б вийшли у другий тур.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.