Суспільство

У зоні ООС не зафіксовано порушень режиму “тиші”

У зоні ООС не зафіксовано порушень режиму “тиші”

Упродовж поточної доби у зоні бойових дій на Донбасі порушень режиму припинення вогню зафіксовано не було.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

“Протягом доби порушень режиму припинення вогню не зафіксовано”, – йдеться у повідомленні.

У прес-центрі додали, що ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських захисників.

Нагадаємо, 9 березня російські окупаційні війська тричі порушили режим припинення вогню, два рази застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

Також слідкуйте за“Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.