У зоні ООС не зафіксовано порушень режиму “тиші”
Упродовж поточної доби у зоні бойових дій на Донбасі порушень режиму припинення вогню зафіксовано не було.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.
“Протягом доби порушень режиму припинення вогню не зафіксовано”, – йдеться у повідомленні.
У прес-центрі додали, що ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських захисників.
Нагадаємо, 9 березня російські окупаційні війська тричі порушили режим припинення вогню, два рази застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.
Також слідкуйте за“Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.