Політика

Україна буде членом НАТО – МЗС

Україна буде членом НАТО – МЗС

Фото: Pixabay

Україна буде членом НАТО. Це лише питання часу і ціни, яку буде сплачено.

Про це на форумі “Україна-30” заявив міністр зовнішніх справ України Дмитро Кулеба.

“Україна буде членом НАТО. Це питання часу і ціни, яку ми заплатимо. А поки ми не є членами великого альянсу, маємо оточити себе альянсами з дружніми державами”, – сказав міністр.

Він підкреслив, що Україна розвинула військово-технічну співпрацю з США, Великою Британією, Туреччиною та іншими країнами. За його словами, Росія шантажує та погрожує деяким країнам, вимагаючи не брати участь у Кримській платформі.

“Участь держав в Кримській платформі це дуже простий тест, про те, з ким вони у питанні окупованого Криму – з Росією і агресією чи з Україною і міжнародним правом”, – зазначив Кулеба.

Крім того, він наголосив, що у 2021 році за сприяння ради експортерів та інвесторів при МЗС України вже 147 українських компаній розпочали роботу на нових іноземних ринках та 109 українських компаній отримали допомогу дипломатів для участі в тендерах іноземних країн та міжнародних організацій.

Раніше прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що непохитно підтримуватиме членство України в НАТО.

Нагадаємо, політтехнолог Віктор Уколов заявив, що президент РФ  Володимир Путін, своїми заявами про те, що НАТО є пережитком “холодної війни”, далі заходить у конфронтацію з Альянсом.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.