Україна наступного року матиме власні балістичні та крилаті ракети
Ілюстративне фото Reuters/Gene Blevins
Україна активно працює над розробкою власних крилатих та балістичних ракет. Ці боєприпаси можуть з’явитися в арсеналі ЗСУ вже наступного року.
Про це в інтерв’ю OBOZ.UA заявив директор державного підприємства “Спецтехноекспорт” Олексій Петров.
Петров відзначив, що як держава, так і приватний сектор України залучені до цього процесу завдяки скасуванню монополії на ракетну галузь.
Окрім ракет, Україна також розвиває виробництво 155-мм снарядів за стандартами НАТО, які дозволяють уражати ворога на вигідній дистанції. Петров підкреслив, що українські підприємства відновлюють виробництво і снарядів радянського зразка, таких як 152-мм та 122-мм, які залишаються в дефіциті через високий попит на фронті.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна створила свою першу балістичну ракету.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.